REISHIA 800 mg EXtractum je prípravok vysokej kvality. Výber húb podlieha špeciálnym kritériám a pri výrobe sa používa kvalitná extrakcia, ktorá zvyšuje vstrebateľnosť látok do organizmu a tiež zabezpečuje oveľa vyššiu účinnosť.

Aké účinky má Reishi:

  • prispieva k prirodzenej obranyschopnosti1
  • aktivuje imunitné reakcie organizmu1
  • prispieva k udržaniu zdravej funkcií obehového systému1
  • pomáha znížiť hladinu cholesterolu1 prírodnou cestou.
Reishia

Dôvody prečo užívať práve REISHIA 800 mg EXtractum:

  • Najsilnejšia: extrémne množstvo účinnej látky (800 mg huby reishi v dennej dávke).
  • Účinná: vysoká vstrebateľnosť do organizmu (vďaka extraktu je zaistená vstrebateľnosť do organizmu a taktiež oveľa vyššia účinnosť oproti celej pomletej hube).
  • Výberová: tá najlepšia kvalita z plodníc húb (10:1 extrakt 100% čistej huby).

Reishi (činsky Ling Zhi, latinsky Ganoderma lucidum, slovensky lesklokôrka lesklá), je uznávaná huba, ktorá sa viac ako 2 000 rokov používa v Japonsku a Číne v tamojšej medicíne ako vzácny medikament pre svoje blahodarne účinky. Vďaka tomu sa jej tiež hovorí huba večnej mladosti. Vysoko cenená je tým, že obsahuje viac ako 200 účinných látok a u väčšiny z nich už boli uskutočnené klinické skúšky. Ako vysoko účinné a najviac cenené z farmakologického hľadiska sa zohľadňujú Polysacharidy, ďalej Triterpény, Adenozín a Organické germánium.

Zloženie: Reishi 400 mg extrakt (10:1) Ganoderma lucidum, protihrudkujúca látka, tobolka: želatína.

Tabuľka výživových hodnôt:
Zloženie 2 tobolky % RHP*
1Reishi extrakt 10:1 (Ganoderma lucidum) 800mg Nie je stanovená
*RHP – referenčná hodnota príjmu v % v 2 tobolkách

Dávkovanie:
dospelí: 2 tobolky denne po dobu 2–3  mesiacov; deti od 12 rokov: odporúčaná 1 tobolka denne; tehotné a dojčiace ženy: odporúčané 1–2 tobolky denne.

Upozornenia:
Neužívajte pri precitlivenosti na niektorú z obsiahnutých zložiek. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí! Prípravok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov.